admin

Ιούλ 142011
 

Επιβλητική εμφάνιση πραγματοποίησαν οι νεαροί (κάτω των 16) σκακιστές της Πνευματικής Στέγης Περιστερίου στους Πανελλήνιους νεανικούς αγώνες 2011 που έγιναν το διάστημα 25/6 – 1/7 στην Ερέτρια.

Οι νεαροί αθλητές κατέκτησαν ένα χρυσό μετάλλιο με την Ελένη Φράγκου (κορίτσια κάτω των 16 με 6,5/7),

ένα αργυρό με τον Γιάννη Σταθόπουλο στα αγόρια κάτω των 14 χρόνων με 7/9 ενώ στην ίδια κατηγορία ο Γιώργος Παπαδόπουλος με την ίδια επίδοση ήταν τρίτος.

  Τρίτη θέση κατέλαβε η 11χρονη Φωτεινή Κόκκοτα στην κατηγορία κάτω των 12 κοριτσιών με 5,5/9 ενώ στην ίδια κατηγορία η αδελφή της Ελένη ήρθε 16η με 4/9.

  Τρίτη θέση είχαμε και από τον Φραγκίσκο Τσίρο στα αγόρια κάτω των 12 με 7/9 και επίσης στην ίδια κατηγορία ο 10χρονος Ευγένιος Ιωαννίδης ήρθε έβδομος με 6/9.

Η Δανάη Κοκκόση ήρθε 4η (κάτω των 16) με 4/7 και ο Παντελής Τζουγανάκης έκτος (κάτω των 16) με 6/9.

 

Τέλος ο Πέτρος Αδάμης με 3,5/9 ήρθε 44ος.

Τα πέντε μετάλλια και τα καλά πλασαρίσματα επιβεβαίωσαν τη σαφή ανωτερότητα των μικρών της Περιστερώτικης ομάδας αφού έδωσαν 27 βαθμούς , τους περισσότερους από κάθε ομάδα , στην ειδική βαθμολογία που καταρτίζει η Ελληνική Σκακιστική Ομοσπονδία για τον καθορισμό των θέσεων πρόκρισης βοηθώντας στην αύξηση των θέσεων αυτών για τους Αθηναίους αθλητές.

 Posted by at 12:48 πμ
Ιούν 242011
 

Με ένα άτυχο αποτέλεσμα ολοκλήρωσε τις υποχρεώσεις της, στο θεσμό του κυπέλλου Ελλάδας, η Πνευματική Στέγη Περιστερίου αφού αποκλείστηκε από την ομάδα του Σ.Ο Καβάλας.

Η Περιστεριώτικη ομάδα ηττήθηκε 2.5 – 1.5 παρά το γεγονός ότι μέχρι την τελευταία στιγμή ήταν φανερή η πρόκρισή της με το διαφαινόμενο 2-2.

Ο αγώνας έγινε στο Περιστέρι, καλύφθηκε ζωντανά μέσω Internet και κρίθηκε από την ισοπαλία που κατάφερε τελικά να κρατήσει ο Σ. Σκέμπρης από τον πρωταθλητή Χ. Μπανίκα.

Σπουδαία εμφάνιση πραγματοποίησε ο ταλαντούχος Περιστεριώτης Γιάννης Μπέλλος, που ύστερα από θαυμάσια εμφάνιση και όμορφη παρτίδα, αναδείχτηκε ισόπαλος του Αντώνη Παυλίδη ο οποίος θεωρείται η μεγαλύτερη ελπίδα των Μακεδόνων για τα επόμενα χρόνια.

Στις υπόλοιπες συναντήσεις είχαμε την ισοπαλία στην αναμέτρηση Κοτρωνιά – Παπαϊωάννου και την επικράτηση του Άντις επι του Σ. Χαλκιά.

 

Μπορείτε να κατεβάσετε τις παρτίδες του κυπέλλου με τον Σ.Ο.Καβάλας από εδώ

 Posted by at 12:20 πμ
Μάι 122011
 

Τα μαθήματα με τον Μπανίκα που κέρδισαν οι αθλητές στο Πασχαλινό Τουρνουά της Πνευματικής Στέγης Περιστερίου θα διεξαχθούν στο εντευκτήριο της Στέγης, της παρακάτω ημερομηνίες και ώρες:

Κυριακή 15/5 και ώρα 16:00

Κυριακή 29/5 και ώρα 16:00

Κυριακή 5/6 και ώρα 16:00

 Posted by at 12:33 μμ
Μάι 062011
 

Με απόλυτη επιτυχία ολοκληρώθηκε το 3ο Πασχαλινό Πρωτάθλημα που διοργάνωσε η Πνευματική Στέγη Περιστερίου το διάστημα 26/4 – 1/5 στο ΚΥΒΕ Περιστερίου.

Οι 94 συμμετέχοντες  (νέο ρεκόρ συμμετοχών) χωρισμένοι σε δυο γκρούπ δυναμικότητας πρόσφεραν έντονο συναγωνισμό, πλούσιες συγκινήσεις και θαυμάσιες παρτίδες.

Νικητής στο Α γκρούπ αναδείχθηκε ο Αλέξανδρος Γρηγοριάδης με δεύτερο τον Μάριο Τασσόπουλο και τρίτο τον Ανατόλι Κάμενετς (όλοι με 5,5/7).

Στο Β γκρούπ την πρώτη θέση πήρε ο Λεωνίδας Σιδηρόπουλος, στην δεύτερη θέση βρέθηκε η εκπληκτική μικρή της Π.Σ.Περιστερίου Ελένη Κόκκοτα που με 5,5/7 πραγματοποίησε σπουδαίο τουρνουά και τρίτη ήρθε η Κατερίνα Σταυροπούλου.

Στα ειδικά έπαθλα του τουρνουά την πρόκριση για το σιμουλτανέ με το Β.Κοτρωνιά που θα διεξαχθεί στο καλοκαιρινό τουρνουά Ίσθμια 2011 κέρδισαν οι μικροί: Αναγνωστόπουλος Κων/νος, Κουτουκίδης Παναγιώτης, Γεράσιμος Χατζούδης, Ιωάννης Πουλόπουλος, Φίλιππος Στάμος, Γιώργος Παπαδόπουλος, ενω τα δωρεάν μαθήματα με τον Χ. Μπανίκα κέρδισαν οι : Μπιτσάνης Γεώργιος, Αλεξάκης Γεώργιος, Κουτσίδης Αχιλλέας, Κουσκούτης Γεώργιος, Φράγκου Μαρία και Δρακόπουλος Πολυχρόνης.

Οι αγώνες έκλεισαν με την υπόσχεση των διοργανωτών για περαιτέρω αναβάθμιση του συγκεκριμένου τουρνουά πιθανότατα και με την διοργάνωση του σε 9 γύρους.

 

 Posted by at 9:52 μμ
Μάι 062011
 

Επιβλητική εμφάνιση πραγματοποίησαν οι μαθητές – αθλητές της Πνευματικής Στέγης Περιστερίου στο πρόσφατο Πανελλήνιο πρωτάθλημα 2011 που έγινε με ιδιαίτερη επιτυχία το διήμερο 17/18 Απριλίου στην Ερέτρια Εβοίας.

Οι νεαροί της Περιστεριώτικης ομάδας πραγματοποίησαν στο σύνολο τους εξαιρετική εμφάνιση και κατέκτησαν συνολικά επτά μετάλλια εκ των οποίων  τέσσερα ήταν χρυσά, τα περισσότερα απο κάθε άλλη ομάδα.

Στην  Δ Δημοτικού ο Ευγένιος Ιωαννίδης ήταν πρώτος με 8/9, στην Ε Δημοτικού η Φωτεινή Κόκκοτα ήταν 28η με 5/9 ενω στη ΣΤ Δημοτικού η αδελφή της Ελένη πήρε την 14η θεση και την 1η θέση στα κορίτσια. Στην  ίδια κατηγορία πρώτευσε ο Φραγκίσκος Τσίρος με 7,5/9.

Στην Α Γυμνασίου ο Γιώργος Παπαδόπουλος με 7/9 ήρθε τρίτος, στη Β Γυμνασίου ο Γιάννης Σταθόπουλος με 7,5/9 ήρθε δεύτερος  και στη Γ Γυμνασίου ο Παντελής Τζουγανάκης με το εντυπωσιακό 8,5/9 ήταν φυσικά πρώτος.

Στα λύκεια η Ελένη Φράγκου με 6/9 πήρε την 10η θέση και την 3η θέση στα κορίτσια, ο Γιάννης Μπέλλος με 5,5/9 ήταν 16ος ενω με την ίδια επίδοση η Μαρίνα Σπύρου ήταν 18η . Τέλος η Δανάη Κοκκόση με 4/9 ήρθε 44η.

 

 Posted by at 9:38 μμ
Μάι 022011
 

U12
Rank SNo. Name Pts
27 47 ΚΑΛΟΦΩΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3½
41 49 ΚΟΡΝΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2½

U16
Rank SNo. Name Pts
10 25 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4½
12 18 ΚΟΥΤΟΥΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4½
19 46 ΧΑΤΖΟΥΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 4
20 37 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4

U18 (κέρδισαν το δικαίωμα συμμετοχής στο σιμουλτανέ του Κοτρωνιά το καλοκαίρι)
Rank SNo. Name Pts
10 25 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4½
12 18 ΚΟΥΤΟΥΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4½
19 46 ΧΑΤΖΟΥΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 4
20 37 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4
22 34 ΣΤΑΜΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 3½
23 19 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3½

Γυναίκες
Rank SNo. Name Pts
24 35 ΣΠΥΡΟΥ ΜΑΡΙΝΑ -ΒΕΡΟΝΙΚΗ 3½
43 45 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 2½
45 32 ΦΡΑΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2

 Posted by at 2:36 πμ
Μάι 022011
 

 

Rg. Name Pkte Res. Fide Fide
1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0 24 23 21 18½ 15 10½ 5½
2 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 0 23 22 20 17½ 14½ 10½ 5½
3 KAMENETS ANATOLIJ 0 22 21 19 17 14 10 5½
4 ΜΟΥΤΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0 21 20 19 17 14 10 5½
5 ΚΟΡΛΟΤΣΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 5 0 20 19 17 14½ 12 9 5
6 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5 0 19½ 18½ 17 14½ 12 9 5
7 ΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5 0 17 16 15 14 12 9 5
8 ΓΚΟΓΚΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0 20 19 17 15 12½ 9 4½
9 ΞΥΛΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 0 20 19 17 15 12 8½ 4½
10 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0 19½ 18½ 16½ 14 11 8 4½
11 ΜΠΑΛΟΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0 18 17 15½ 13½ 11½ 8½ 4½
12 ΚΟΥΤΟΥΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0 17 16 15 13 11 8 4½
13 ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4 0 22 21 19 16 12 8 4
14 ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4 0 20 19 17 14½ 11½ 8 4
15 SIENCZEWSKI ZBIGNIEW GRZEGORZ 4 0 19 18½ 17 14½ 11½ 8 4
16 ΑΖΗΣ-ΑΖΙΖΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ 4 0 19 18 16 14 11 8 4
17 KHETSURIANI BESARION 4 0 15½ 15 14½ 13 11 8 4
18 ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4 0 15 15 14 12 10 7 4
19 ΧΑΤΖΟΥΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 4 0 15 15 14 12 9½ 7 4
20 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4 0 12 12 12 11 9 7 4
21 ΔΕΛΗΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0 17½ 16½ 15½ 13½ 10½ 7 3½
22 ΣΤΑΜΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 16½ 16 14½ 13 10½ 7 3½
23 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0 16 15 14 12 9½ 6½ 3½
24 ΣΠΥΡΟΥ ΜΑΡΙΝΑ – ΒΕΡΟΝΙΚΗ 0 13½ 13½ 12½ 10½ 8½ 6½ 3½
25 ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0 12 12 11 10 8 6 3½
26 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 0 10 10 10 9 8 6 3½
27 ΚΑΛΟΦΩΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0 8½ 8½ 8½ 7½ 6 3½
28 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3 0 18 17 15 12 9 6 3
29 ΦΙΝΟΚΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3 0 15½ 14½ 13½ 11½ 9 6 3
30 ΤΟΥΡΚΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3 0 15 15 14 12 9 6 3
31 ΓΑΛΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3 0 14 13 12 11 9 6 3
32 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3 0 13½ 13 12½ 11 9 6 3
33 ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3 0 13 12½ 11 9½ 8 6 3
34 ΜΠΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3 0 11 11 10 9 7 5 3
35 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3 0 11 11 10 9 7 5 3
36 ΖΕΠΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0 13 12 11 9 7 5 2½
37 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0 11½ 11 10½ 9 7½ 5 2½
38 ΛΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0 8 8 8 7½ 6½ 5 2½
39 ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0 8 8 7½ 7 6 4½ 2½
40 ΡΟΪΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 0 8 8 7½ 7 6 4½ 2½
41 ΚΟΡΝΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0 7½ 7½ 6½ 5½ 4½ 2½
42 ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0 7½ 7½ 6½ 5½ 4 2½
43 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 0 6½ 6½ 6 5½ 4½ 2½
44 ΔΟΥΔΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2 0 11 10 9 8 6 4 2
45 ΦΡΑΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2 0 8½ 7½ 6½ 5½ 4 2
46 ΖΗΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2 0 7 7 7 7 6 4 2
47 ΧΑΡΙΣΙΑΔΗΣ ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ 2 0 6½ 6½ 6½ 5½ 4 2
48 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0 7½ 6½ 5½ 4½ 3 1½
49 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0 8 8 7 6 4½ 3 1½
50 ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1 0 6 6 5 4 3 2 1
51 INANEISHVILI AVTANDIL 0 0 0 0 0 0 0 0 0
52 ΔΕΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 Posted by at 2:28 πμ
Μάι 022011
 

U12
Rank SNo. Name Pts
2 16 ΚΟΚΚΟΤΑ ΕΛΕΝΗ 5½
5 11 ΜΠΙΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5
7 10 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4½
9 14 ΚΟΥΤΣΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 4½

U14 ( με bold όσοι θα κάνουν μάθημα με τον Μπανίκα)
Rank SNo. Name Pts
2 16 ΚΟΚΚΟΤΑ ΕΛΕΝΗ 5½
5 11 ΜΠΙΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5
7 10 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4½
9 14 ΚΟΥΤΣΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 4½
14 5 ΚΟΥΣΚΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4
16 15 ΦΡΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 4
18 7 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 3½

U16 – U18 (κέρδισαν το δικαίωμα συμμετοχής στο σιμουλτανέ του Κοτρωνιά το καλοκαίρι)
Rank SNo. Name Pts
2 16 ΚΟΚΚΟΤΑ ΕΛΕΝΗ 5½
5 11 ΜΠΙΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5
7 10 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4½
9 14 ΚΟΥΤΣΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 4½

Γυναίκες
Rank SNo. Name Pts
2 16 ΚΟΚΚΟΤΑ ΕΛΕΝΗ 5½
3 1 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 5½
4 2 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 5½

 Posted by at 2:14 πμ
Μάι 022011
 

 

Rg. Name Pkte Res. Fide Fide
1 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 6 0 26½ 25½ 23½ 20½ 16½ 11½ 6
2 ΚΟΚΚΟΤΑ ΕΛΕΝΗ 0 21½ 20½ 19½ 17½ 14½ 10½ 5½
3 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 0 21 20 18 16 13½ 10 5½
4 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 0 18 18 17½ 16 13½ 10 5½
5 ΜΠΙΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5 0 20 19 17 15 12 9 5
6 ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ – ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5 0 19 18½ 17½ 15½ 12½ 9 5
7 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0 22½ 21½ 19½ 16½ 13 9 4½
8 ΔΙΑΤΣΙΝΤΟΣ ΗΛΙΑΣ 0 21½ 20½ 18½ 15½ 12½ 9 4½
9 ΚΟΥΤΣΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 16 16 15 13 10½ 8 4½
10 ΑΝΑΤΟΛΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0 15½ 14½ 13½ 12 10½ 8 4½
11 ΣΤΑΒΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4 0 19 18 16½ 14 11 7½ 4
12 DERKA LULZIM 4 0 18 17 15½ 13 10 7 4
13 ΓΡΑΨΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4 0 16½ 16½ 15½ 14 11½ 8 4
14 ΚΟΥΣΚΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4 0 16 15 13 11 9 7 4
15 ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 4 0 14 14 14 13 11 8 4
16 ΦΡΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 4 0 14 14 13 11½ 10 7½ 4
17 ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ 4 0 13 13 12 10½ 9 7 4
18 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0 20 19 17 14 10½ 7 3½
19 ΨΩΜΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 0 17 16 14½ 13 10½ 7 3½
20 ΚΑΜΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0 16 15½ 14½ 13 10½ 7 3½
21 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 0 15½ 15 13½ 12 9½ 7 3½
22 ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗ ΛΟΥΚΙΑ 0 14 14 13 11½ 9½ 6½ 3½
23 ΚΑΒΟΥΚ ΘΩΜΑΣ 0 13½ 13 12½ 11 8½ 6 3½
24 ΑΛΕΞΙΟΥ – ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 0 13½ 12½ 11½ 10 8½ 6½ 3½
25 ΚΟΚΚΟΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 0 12½ 12½ 11½ 10 8½ 6 3½
26 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3 0 16 15 13 11 9 6 3
27 ΚΟΥΤΣΙΔΗ ΑΜΑΛΙΑ 3 0 12 12 11 10 8 6 3
28 ΝΙΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3 0 10 10 10 9 7 5 3
29 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3 0 8 8 8 7 6 5 3
30 ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 3 0 6 6 6 6 6 5 3
31 ΑΔΑΜΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 0 14 13 12 10 7½ 5 2½
32 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0 9 9 8½ 8 6½ 5 2½
33 ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 0 9 9 8½ 8 6½ 5 2½
34 ΣΚΒΟΡΤΣΟΒ ΑΛΕΞΑΝΤΡ 2 0 12 11 10 8 6 4 2
35 ΠΑΠΠΟΥΣ ΜΑΡΙΟΣ 2 0 9 9 8 7 6 4 2
36 ΖΕΜΑΝΑΪ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΕΚΤΩΡ 2 0 8 7 6 5 4 3 2
37 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2 0 8 7 6 5 4 3 2
38 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2 0 7 7 7 7 6 4 2
39 ΠΑΠΠΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2 0 7 7 7 7 6 4 2
40 ΖΥΓΟΥΡΑΚΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1 0 7 6 5 4 3 2 1
41 TRUFEVA DILYANA 1 0 5 5 5 4 3 2 1
42 ΓΡΙΜΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1 0 1 1 1 1 1 1 1
 Posted by at 2:09 πμ