Απρ 252009
 
Rank after round 5
Rank SNo.   Name Rtg FED Club Pts
1 4   ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2216 GRE ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
2 5   ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2216 GRE ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ “ΔΙΑΣ”
3 8   ΜΠΟΖΙΝΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2117 GRE ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
4 1 IM ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2363 GRE Α.Ε.Κ. 4
5 9   ΣΙΔΕΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2089 GRE ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 4
6 2 FM ΓΚΟΓΚΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2267 GRE ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
7 7   SIENCZEWSKI ZBIGNIEW GRZEGORZ 2138 POL ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ “ΔΙΑΣ”
8 3 IM KAMENETS ANATOLIJ 2247 UKR  
9 13   ΚΟΥΤΟΥΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1894 GRE ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
10 20   ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ – ΑΡΔΙΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1811 GRE ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
11 15   ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1867 GRE ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
12 14   ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1889 GRE ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑ
13 18   ΤΕΡΖΙΔΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1828 GRE ΣΜΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
14 6   ΜΑΡΟΥΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2175 GRE ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡ 3
15 24   ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1717 GRE Α.Ε.Κ. 3
16 16   ΜΑΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1842 GRE ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟ 3
17 23   ΑΜΠΑΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1734 GRE ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑ 3
18 33   ΘΕΜΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1642 GRE ΕΟΑΟ “Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ” ΝΙΚΑ 3
19 34   ΛΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1606 GRE ΣΜΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 3
20 30   ΛΙΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1667 GRE ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3
21 35   ΒΑΚΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1592 GRE ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΝΟΙΞΗ 3
22 10   ΚΟΕΡΑΝΤ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2073 GRE ΑΟ ”ΖΗΝΩΝ” ΓΛΥΦΑΔΑΣ
23 11   ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1970 GRE ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
24 25   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1700 GRE ΓΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
25 22   ΧΑΜΠΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1735 GRE ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
26 39   ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1605 GRE ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ “ΔΙΑΣ”
27 31   ΜΠΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1649 GRE ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
28 32   ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1647 GRE ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΜΕΤΑΜ
29 17   ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1840 GRE ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡ 2
30 19   ΠΑΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1815 GRE ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ “ΔΙΑΣ” 2
31 48   ΔΕΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1000 GRE ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2
32 36   ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1514 GRE ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2
33 27   ΚΟΥΛΙΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1689 GRE ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ “ΔΙΑΣ” 2
34 38   ΚΑΛΟΦΩΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1423 GRE ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2
35 26   ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1692 GRE ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ 2
36 45   ΤΣΙΩΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1070 GRE ΦΟ ΝΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 2
37 40   ΧΟΝΔΡΟΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1550 GRE ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ Φ 2
38 29   ΧΑΜΠΕΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1673 GRE ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2
39 21   ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1800 GRE ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
40 43   ΚΟΡΝΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟ 1270 GRE ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
41 37   ΤΣΙΡΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ 1502 GRE Α.Ε.Κ.
42 44   ΚΑΜΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1080 GRE ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑ
43 41   ΧΑΡΙΣΙΑΔΗΣ ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ 1380 GRE ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ 1
44 28   ΡΟΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1684 GRE ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ 1
45 51   ΣΠΑΘΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1000 GRE ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1
46 47   ΨΩΦΙΜΗ ΜΗΛΙΑ 1005 GRE ΦΟ ΝΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 1
47 50   ΜΑΥΡΟΓΑΛΟΣ ΦΩΤΗΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ 1000 GRE ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΥΚΗΣ 1
48 42   ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1290 GRE ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ½
  46   ΓΟΝΕΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1005 GRE ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ½
50 12   ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1924 GRE ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0
51 49   ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1000 GRE ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 0
 Posted by at 3:58 μμ

Γράψτε εδώ το κείμενο σας

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.