admin

Απρ 072010
 
 
Round 3 on 2010/04/08 at 18:00
Bo. SNo. Name Pts Res. Pts Name SNo.
1 4 ΛΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2 1/2 2 ΓΕΡΟΠΑΠΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1
2 2 ΠΑΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2 0-1 2 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5
3 8 ΚΟΡΝΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2 0-1 2 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 3
4 6 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1-0 2 ΚΑΛΟΦΩΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 9
5 24 ΦΑΚΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1-0 ΓΙΑΒΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 16
6 20 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1 0-1 1 ΡΟΪΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 7
7 10 ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ 1 1-0 1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 21
8 30 ΜΑΥΡΟΓΑΛΟΣ – ΦΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1 0-1 1 ΣΧΟΙΝΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11
9 12 ΦΡΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 1 1-0 1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25
10 28 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1 0-1 1 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 15
11 17 ΚΑΥΚΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1 1-0 1 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 33
12 18 ΑΔΑΜΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1 1-0 1 ΝΑΤΖΑΡ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΣΑΜΟΥΗΛ 36
13 22 ΚΑΜΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ½ 1-0 1 ΜΟΓΙΟΥ ΛΟΥΚΙΑ 34
14 13 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ½ 1-0 ½ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 31
15 32 ΑΡΑΠΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0 0-1 0 ΛΙΑΠΗ ΖΕΝΕΜΠΙΣΗ ΕΙΡΗΝΗ 14
16 35 ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0 0-1 0 ΓΟΝΕΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19
17 23 ΛΙΑΠΗ ΖΕΝΕΜΠΙΣΗ ΦΙΛΙΠΠΑ – ΑΡΕΤΗ 0 1-0 0 ΚΟΚΚΟΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 27
18 26 ΚΟΚΚΟΤΑ ΕΛΕΝΗ 0 0-1 0 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 29
 Posted by at 8:49 μμ
Απρ 062010
 
 
Round 2 on 2010/04/07 at 18:00
Bo. SNo.   Name Pts Res. Pts Name SNo.
1 1   ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1 1-0 1 ΜΑΚΚΑ ΙΟΥΛΙΑ 11
2 17   ΣΙΔΕΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1 1/2 1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2
3 3   ΜΑΣΤΡΟΚΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1 1-0 1 ΜΑΡΚΕΣΙΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 14
4 5   ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1 1-0 1 ΚΟΥΜΠΕΝΑΣ – ΛΟΪΖΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 18
5 19   ΠΑΓΑΝΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1 1-0 1 ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6
6 7 IM KAMENETS ANATOLIJ 1 1-0 1 ΠΛΕΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 20
7 25   ΤΣΟΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΔΑΙΔΑΛΟΣ 1 0-1 1 ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 8
8 9   ΓΚΟΓΚΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1 1-0 1 ΣΤΑΜΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 37
9 34   ΚΟΥΤΣΟΜΠΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1 1/2 1 ΔΕΛΗΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10
10 13   SIENCZEWSKI ZBIGNIEW GRZEGORZ ½ 0-1 ½ ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 44
11 21   ΦΡΑΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ½ 1-0 ½ ΣΓΟΥΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 16
12 39   ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ½ 1-0 ½ ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 35
13 30   ΛΙΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 0 1-0 0 ΧΕΙΜΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 4
14 31   ΜΠΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0 0-1 0 ΚΟΣΜΑΣ – ΛΕΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12
15 15   ΚΟΕΡΑΝΤ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 1/2 0 MATSAKIS MICHAEL 32
16 33   ΠΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 0 -+ 0 ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ – ΑΡΔΙΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 22
17 23   ΚΟΥΤΟΥΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0 1-0 0 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 38
18 36   ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0 1/2 0 ΦΡΑΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 24
19 41   ΝΤΕΒΕΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 0 0-1 0 ΖΑΜΠΡΑΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 26
20 27   ΡΕΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0 0-1 0 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 40
21 43   ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0 0-1 0 ΤΕΡΖΙΔΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 28
22 29   ΣΠΥΡΟΥ ΜΑΡΙΝΑ – ΒΕΡΟΝΙΚΗ 0 1-0 0 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 42
  45   ΑΡΑΠΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0 – –   Bye  
 Posted by at 11:11 μμ
Απρ 062010
 
 
Round 2 on 2010/04/07 at 18:00
Bo. SNo. Name Pts Res. Pts Name SNo.
1 1 ΓΕΡΟΠΑΠΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1 1-0 1 ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ 10
2 11 ΣΧΟΙΝΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1 0-1 1 ΠΑΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2
3 3 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1 1-0 1 ΦΡΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 12
4 15 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1 0-1 1 ΛΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4
5 5 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1 1-0 1 ΚΑΥΚΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17
6 16 ΓΙΑΒΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1 1/2 1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 6
7 36 ΝΑΤΖΑΡ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΣΑΜΟΥΗΛ 1 0-1 1 ΚΟΡΝΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8
8 9 ΚΑΛΟΦΩΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1 1-0 1 ΜΑΥΡΟΓΑΛΟΣ – ΦΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 30
9 7 ΡΟΪΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ½ 1/2 0 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 13
10 14 ΛΙΑΠΗ ΖΕΝΕΜΠΙΣΗ ΕΙΡΗΝΗ 0 0-1 ½ ΦΑΚΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 24
11 27 ΚΟΚΚΟΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 0 0-1 0 ΑΔΑΜΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 18
12 19 ΓΟΝΕΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 0 0-1 0 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 28
13 29 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0 0-1 0 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 20
14 21 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0 1-0 0 ΑΡΑΠΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 32
15 31 ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0 1/2 0 ΚΑΜΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 22
16 23 ΛΙΑΠΗ ΖΕΝΕΜΠΙΣΗ ΦΙΛΙΠΠΑ – ΑΡΕΤΗ 0 -+ 0 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 33
17 25 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0 1-0 0 ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 35
18 34 ΜΟΓΙΟΥ ΛΟΥΚΙΑ 0 1-0 0 ΚΟΚΚΟΤΑ ΕΛΕΝΗ 26
 Posted by at 11:09 μμ
Απρ 062010
 
 
Round 1 on 2010/04/06 at 18:00
Bo. SNo. Name Pts Res. Pts   Name SNo.
1 22 ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ – ΑΡΔΙΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 0 0 – 1 0   ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1
2 2 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0 1 – 0 0   ΚΟΥΤΟΥΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 23
3 24 ΦΡΑΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 0 0 – 1 0   ΜΑΣΤΡΟΚΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3
4 4 ΧΕΙΜΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 0 0 – 1 0   ΤΣΟΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΔΑΙΔΑΛΟΣ 25
5 26 ΖΑΜΠΡΑΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 0 0 – 1 0   ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5
6 6 ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0 1 – 0 0   ΡΕΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 27
7 28 ΤΕΡΖΙΔΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 0 0 – 1 0 IM KAMENETS ANATOLIJ 7
8 8 ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0 1 – 0 0   ΣΠΥΡΟΥ ΜΑΡΙΝΑ – ΒΕΡΟΝΙΚΗ 29
9 30 ΛΙΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 0 0 – 1 0   ΓΚΟΓΚΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 9
10 10 ΔΕΛΗΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0 1 – 0 0   ΜΠΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 31
11 32 MATSAKIS MICHAEL 0 0 – 1 0   ΜΑΚΚΑ ΙΟΥΛΙΑ 11
12 12 ΚΟΣΜΑΣ – ΛΕΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0 0 – 1 0   ΚΟΥΤΣΟΜΠΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 34
13 35 ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0 ½ – ½ 0   SIENCZEWSKI ZBIGNIEW GRZEGORZ 13
14 14 ΜΑΡΚΕΣΙΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 0 1 – 0 0   ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 36
15 37 ΣΤΑΜΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 1 – 0 0   ΚΟΕΡΑΝΤ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 15
16 16 ΣΓΟΥΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 0 ½ – ½ 0   ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 39
17 40 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 0 0 – 1 0   ΣΙΔΕΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 17
18 18 ΚΟΥΜΠΕΝΑΣ – ΛΟΪΖΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 0 1 – 0 0   ΝΤΕΒΕΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 41
19 42 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0 0 – 1 0   ΠΑΓΑΝΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 19
20 20 ΠΛΕΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0 1 – 0 0   ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 43
21 44 ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0 ½ – ½ 0   ΦΡΑΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 21
 Posted by at 11:06 μμ
Απρ 062010
 
 
Round 1 on 2010/04/06 at 18:00
Bo. SNo. Name Pts Res. Pts Name SNo.
1 18 ΑΔΑΜΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 0 0 – 1 0 ΓΕΡΟΠΑΠΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1
2 2 ΠΑΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 0 1 – 0 0 ΓΟΝΕΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19
3 20 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0 0 – 1 0 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 3
4 4 ΛΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0 1 – 0 0 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 21
5 22 ΚΑΜΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0 0 – 1 0 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5
6 6 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0 1 – 0 0 ΛΙΑΠΗ ΖΕΝΕΜΠΙΣΗ ΦΙΛΙΠΠΑ – ΑΡΕΤΗ 23
7 24 ΦΑΚΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 0 ½ – ½ 0 ΡΟΪΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 7
8 8 ΚΟΡΝΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0 1 – 0 0 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25
9 26 ΚΟΚΚΟΤΑ ΕΛΕΝΗ 0 0 – 1 0 ΚΑΛΟΦΩΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 9
10 10 ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ 0 1 – 0 0 ΚΟΚΚΟΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 27
11 28 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 0 0 – 1 0 ΣΧΟΙΝΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11
12 12 ΦΡΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 0 1 – 0 0 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 29
13 30 ΜΑΥΡΟΓΑΛΟΣ – ΦΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0 1 – 0 0 ΛΙΑΠΗ ΖΕΝΕΜΠΙΣΗ ΕΙΡΗΝΗ 14
14 15 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0 1 – 0 0 ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 31
15 33 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0 0 – 1 0 ΓΙΑΒΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 16
16 17 ΚΑΥΚΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0 1 – 0 0 ΜΟΓΙΟΥ ΛΟΥΚΙΑ 34
  36 ΝΑΤΖΑΡ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΣΑΜΟΥΗΛ 0 1 – –   Bye  
 Posted by at 11:03 μμ
Απρ 052010
 
SNr Name EloN EloI FED Schule Gr
1 ΓΕΡΟΠΑΠΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1515 1767 GRE ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ «ΔΙΑΣ» Β
2 ΠΑΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1430 1759 GRE ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ «ΔΙΑΣ» Β
3 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1465 1674 GRE ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Β
4 ΛΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1190 1659 GRE ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β
5 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1280 1650 GRE ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Β
6 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1285 1635 GRE ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β
7 ΡΟΪΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 1350 1619 GRE ΑΟ »ΖΗΝΩΝ» ΓΛΥΦΑΔΑΣ Β
8 ΚΟΡΝΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1200 1577 GRE ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Β
9 ΚΑΛΟΦΩΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1360 1546 GRE ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β
10 ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ 1245 1522 GRE ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Β
11 ΣΧΟΙΝΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1130 1502 GRE ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ «ΔΙΑΣ» Β
12 ΦΡΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 1120 1476 GRE ΕΟΑΟ «Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ» ΝΙΚΑΙΑΣ Β
13 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1090 1422 GRE ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ «ΔΙΑΣ» Β
14 ΛΙΑΠΗ ΖΕΝΕΜΠΙΣΗ ΕΙΡΗΝΗ 1120 1342 GRE ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β
15 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1450 0 GRE ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Β
16 ΓΙΑΒΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1355 0 GRE ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β
17 ΚΑΥΚΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1135 0 GRE ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β
18 ΑΔΑΜΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1100 0 GRE ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β
19 ΓΟΝΕΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1095 0 GRE ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Β
20 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1085 0 GRE ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Β
21 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1085 0 GRE ΑΟ »ΖΗΝΩΝ» ΓΛΥΦΑΔΑΣ Β
22 ΚΑΜΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1050 0 GRE ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β
23 ΛΙΑΠΗ ΖΕΝΕΜΠΙΣΗ ΦΙΛΙΠΠΑ – ΑΡΕΤΗ 1050 0 GRE ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β
24 ΦΑΚΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1030 0 GRE ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β
25 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1010 0 GRE ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β
26 ΚΟΚΚΟΤΑ ΕΛΕΝΗ 1010 0 GRE ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β
27 ΚΟΚΚΟΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 1010 0 GRE ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β
28 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1010 0 GRE ΑΟ »ΖΗΝΩΝ» ΓΛΥΦΑΔΑΣ Β
29 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1010 0 GRE ΑΟ »ΖΗΝΩΝ» ΓΛΥΦΑΔΑΣ Β
30 ΜΑΥΡΟΓΑΛΟΣ – ΦΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1005 0 GRE ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Β
31 ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1000 0 GRE   Β
32 ΑΡΑΠΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1000 0 GRE ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β
33 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1000 0 GRE ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β
34 ΜΟΓΙΟΥ ΛΟΥΚΙΑ 1000 0 GRE ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΤΕ Β
35 ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1000 0 GRE ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β
36 ΝΑΤΖΑΡ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΣΑΜΟΥΗΛ 1000 0 GRE ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β
 Posted by at 11:41 μμ
Απρ 052010
 

 

SNr   Name EloN EloI FED Schule Gr
1   ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2265 2337 GRE ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Α
2   ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2185 2336 GRE Α.Ε.Κ. Α
3   ΜΑΣΤΡΟΚΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2235 2301 GRE ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ  
4   ΧΕΙΜΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2140 2290 GRE ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  
5   ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2195 2288 GRE ΕΟΑΟ «Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ» ΝΙΚΑΙΑΣ Α
6   ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2215 2243 GRE ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  
7 IM KAMENETS ANATOLIJ 0 2229 UKR   Α
8   ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2075 2222 GRE ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ Α
9   ΓΚΟΓΚΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2110 2207 GRE ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α
10   ΔΕΛΗΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2090 2204 GRE ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ  
11   ΜΑΚΚΑ ΙΟΥΛΙΑ 2100 2180 GRE ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ Α
12   ΚΟΣΜΑΣ – ΛΕΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2095 2159 GRE Α.Ε.Κ. Α
13   SIENCZEWSKI ZBIGNIEW GRZEGORZ 1000 2152 GRE ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ «ΔΙΑΣ» Α
14   ΜΑΡΚΕΣΙΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1810 2099 GRE ΑΟ »ΖΗΝΩΝ» ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α
15   ΚΟΕΡΑΝΤ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1845 2040 GRE ΑΟ »ΖΗΝΩΝ» ΓΛΥΦΑΔΑΣ  
16   ΣΓΟΥΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1850 2016 GRE ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ «Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ» Α
17   ΣΙΔΕΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1810 2002 GRE ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Α
18   ΚΟΥΜΠΕΝΑΣ – ΛΟΪΖΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1825 1988 GRE ΣΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α
19   ΠΑΓΑΝΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1835 1969 GRE ΦΟ ΝΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ Α
20   ΠΛΕΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1860 1931 GRE ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Α
21   ΦΡΑΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1785 1931 GRE ΕΟΑΟ «Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ» ΝΙΚΑΙΑΣ Α
22   ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ – ΑΡΔΙΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1660 1926 GRE ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α
23   ΚΟΥΤΟΥΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1635 1901 GRE ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α
24   ΦΡΑΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 1765 1894 GRE ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α
25   ΤΣΟΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΔΑΙΔΑΛΟΣ 1595 1891 GRE ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Α
26   ΖΑΜΠΡΑΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1655 1881 GRE ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Α
27   ΡΕΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1640 1879 GRE ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Α
28   ΤΕΡΖΙΔΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1660 1857 GRE ΣΜΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Α
29   ΣΠΥΡΟΥ ΜΑΡΙΝΑ – ΒΕΡΟΝΙΚΗ 1555 1846 GRE ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α
30   ΛΙΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1565 1821 GRE ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α
31   ΜΠΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1695 1818 GRE ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α
32   MATSAKIS MICHAEL 0 1818 FRA   Α
33   ΠΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1565 1815 GRE ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Α
34   ΚΟΥΤΣΟΜΠΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1605 1780 GRE ΣΟ ΙΚΑΡΙΑΣ «Ι. ΤΖΕΛΕΠΗΣ»  
35   ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1425 1776 GRE ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α
36   ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1450 1773 GRE ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α
37   ΣΤΑΜΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1455 1758 GRE ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α
38   ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 1565 1756 GRE ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ «ΔΙΑΣ» Α
39   ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1780 1715 GRE ΣΟ ΠΑΛΑΜΑ Α
40   ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1350 1695 GRE Α.Ε.Κ. Α
41   ΝΤΕΒΕΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1365 1690 GRE ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ «ΔΙΑΣ» Α
42   ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1400 1687 GRE ΓΑΣ »ΑΕΤΟΣ» Α
43   ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1485 1582 GRE ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Α
44   ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1360 1551 GRE ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α
45   ΑΡΑΠΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1780 0 GRE ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α
 Posted by at 11:29 μμ
Μαρ 222010
 

 ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πνευματική Στέγη Περιστερίου.
ΧΩΡΟΣ ΑΓΩΝΩΝ: ΚΥΒΕ Εθνάρχου Μακαρίου 1 & Κηφισού, Περιστέρι
ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΓΩΝΩΝ: Ελβετικό 7 γύρων με διεθνή αξιολόγηση σε δύο ομίλους.

Α’ όμιλος: παίκτες με ελληνικό ή διεθνές elo> 1700

B’ όμιλος: παίκτες με ελληνικό ή διεθνές elo< 1700.  Ισχύουν οι κανονισμοί FIDE & ΕΣΟ.

Οι διοργανωτές διατηρούν το δικαίωμα συγχώνευσης των 2 ομίλων, ανάλογα με τον αριθμό συμμετεχόντων.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
Τρίτη 6 Απριλίου                 1ος γύρος                 ώρα 18:00
Τετάρτη 7 Απριλίου           2ος γύρος                 ώρα 18:00
Πέμπτη 8 Απριλίου             3ος γύρος                 ώρα 18:00
Παρασκευή 9 Απριλίου     4ος γύρος                 ώρα 18:00
Σάββατο 10 Απριλίου        5ος γύρος                 ώρα 10:30
Σάββατο 10 Απριλίου        6ος γύρος                 ώρα 18:00
Κυριακή 11 Απριλίου          7ος γύρος                 ώρα 18:00
Κυριακή 11 Απριλίου          Τελετή λήξης             ώρα 22:00

ΧΡΟΝΟΣ ΣΚΕΨΗΣ: Για κάθε παίκτη 90 λεπτά για όλη την παρτίδα με προσαύξηση 30 sec/κίνηση από τη 1η κίνηση. Η καταγραφή των κινήσεων είναι υποχρεωτική σε όλη τη διάρκεια της παρτίδας.
ΑΡΣΗ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ: Για άρση τυχόν ισοβαθμίας χρησιμοποιούνται κατά σειρά τα ακόλουθα κριτήρια:

α) Αποτέλεσμα του τουρνουά των ισοβάθμων (εάν έχουν παίξει όλοι μεταξύ τους).

β) Άθροισμα προοδευτικής βαθμολογίας (και τα κριτήρια άρσης της).

γ) Το κριτήριο Μπούχολτζ (βαθμοί αντιπάλων).

δ) Το κριτήριο Σόννεμπορν-Μπέργκερ (βαθμοί αντιπάλων ανάλογα με το αποτέλεσμα).

ε) Αριθμός νικών (προηγείται ο σκακιστής-τρια με τις περισσότερες νίκες).

ΑΝΑΒΟΛΕΣ: Δεν επιτρέπεται καταρχήν η αναβολή αγώνων. Εξαιρέσεις μπορεί να γίνουν σε ειδικές περιπτώσεις, ύστερα από έγκαιρη αίτηση του ενδιαφερόμενου και αιτιολογημένη απόφαση του διευθυντή αγώνων.
ΠΑΡΑΒΟΛΟ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ: Το παράβολο συμμετοχής είναι 30€.
ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ: Υποβάλλονται έως και 1/2 ώρα μετά τη λήξη του γύρου. Υπεύθυνη για την εκδίκαση της ένστασης είναι η Επιτροπή Ενστάσεων, η οποία θα αποτελείται από 3 μέλη. Από την επιτροπή θα εξαιρούνται όσα μέλη της έχουν σχέση με τους αθλητές που εμπλέκονται στην ένσταση. Η σύνθεση της επιτροπής θα καθορισθεί πριν την έναρξη του τουρνουά με μέριμνα του Επικεφαλής Διαιτητή. Το παράβολο ορίζεται στα 50 € και μπορεί να κατατεθεί στο διευθυντή ή στον επικεφαλής διαιτητή των αγώνων. Αν η ένσταση γίνει δεκτή το παράβολο επιστρέφεται, αλλιώς εκπίπτει υπέρ της διοργάνωσης.
ΕΠΑΘΛΑ: Θα δοθούν κύπελλα στους τρεις πρώτους της γενικής κατάταξης κάθε ομίλου και στον 1ο κάθε ειδικής κατηγορίας, καθώς και βιβλία.
Ειδικές κατηγορίες:

α) κάτω των 16, β) κάτω των 12, γ) γυναικών.

Θα πρέπει να υπάρχουν τουλάχιστον 5 συμμετοχές για να υπάρξει ξεχωριστή κατηγορία και για τις γυναίκες 4 συμμετοχές.
Όλοι οι σκακιστές θα λάβουν αναμνηστικό δίπλωμα για την συμμετοχή τους στο τουρνουά.

ΧΡΗΜΑΤΙΚΑ ΕΠΑΘΛΑ:

Τα χρηματικά έπαθλα που θα δοθούν στους νικητές του Τουρνουά είναι:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ                                                     Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1ος 800                                                           1ος 200

2ος 400                                                           2ος 100

3ος 200                                                           3ος 100

1η γυναίκα 200 με ελάχιστο αριθμό συμμετοχής 4

Σε περίπτωση ισοβαθμίας τα έπαθλα δίδονται βάσει των κριτηρίων ισοβαθμίας.
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΓΩΝΩΝ: Μπέλλος Αντώνης
ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ: Έως και μία ώρα πριν την έναρξη των αγώνων (17:00) ή στα τηλέφωνα 6977079007 κος Μπέλλος Αντώνης, 6944914867 κα Έφη Σαλταμάρα ή στην γραμματεία του συλλόγου 210.5754265 Τετάρτη και Παρασκευή 18:00-22:00, Σάββατο 16:00 – 20:00
ΓΕΝΙΚΑ: Για όποιο θέμα δεν καλύπτει η παρούσα προκήρυξη, αρμόδια είναι η Διεύθυνση Αγώνων.

 Posted by at 12:09 πμ
Μαρ 152010
 

Η Πνευματική Στέγη Περιστερίου έδειξε για μια ακόμα φορά την ποιοτική  διαφορά που την χωρίζει από τις υπόλοιπες Αθηναϊκές ομάδες , κατακτώντας το φετινό κύπελλο Αττικής Φιλίας «ΝΙΚΟΣ ΣΤΡΟΦΑΛΗΣ» με συνοπτικές διαδικασίες.

Η Περιστεριώτικη ομάδα πραγματοποίησε εξαιρετικές εμφανίσεις πετυχαίνοντας επτά νίκες σε ισάριθμα παιχνίδια με το εντυπωσιακό σκορ 48-7! Αναλυτικά κέρδισε το Σ.Ο. Χαλανδρίου με 7-1, τον Σ.Α.Σ. Κορωπίου με 7.5-0.5, τον Α.Σ. Παπάγου με 6-2, την Ε.Ε.Σ. Κορυδαλλού με 7-0.5, τον Φυσιολάτρη Νίκαιας με 7-1, τον Σ.Ο. Καλλιθέας με 6-2 και το Σ.Ο. Αιγάλεω με 7.5-0 (άνευ αγώνος).

Αγωνίστηκαν οι παρακάτω αθλητές: Παπαδοπούλου Βέρα, Ιορδανίδου Ζωή, Σπύρου Παναγιώτης, Σταθόπουλος Γιάννης, Μπέλλος Γιάννης, Λινός Στάθης, Παπαδόπουλος Γεώργιος, Σπύρου Μαρίνα, Φράγκου Ελένη, Μιχαηλίδης Ανέστης, Γαβριλάκης Νίκος, Σταυροπούλου Κατερίνα.

 Posted by at 10:04 μμ
Φεβ 162010
 

Απο το σχολικό Περιστερίου που έγινε την Κυριακή 29/11/2009, προκρίνονται για την τελική φάση του σχολικού Αττικής οι παρακάτω μαθητές:

ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΜΙΡΚΑ (4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ) Α’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΑΡΑΠΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ) Β’ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ) Γ’ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΔΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ (11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ) Δ’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΑΔΑΜΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΤΣΙΑΜΟΥΛΗ) Ε’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΙΟΡΔΑΝΟΒ ΓΙΑΝΝΗΣ (23ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ) Ε’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (31ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ) ΣΤ’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΚΙΝΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ) ΣΤ’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΚΙΜΩΝ (ΑΥΓΟΥΛΕΑ) ΓΥΜΝΑΣΙΑ
 Posted by at 12:49 μμ